Telefon (0422) 323 59 22

Home / Hakkımızda

Misyonumuz

Göz sağlığı branşında bilimsel, vicdani, etik ve ilkelerden ödün vermeden; açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak. Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, araştırmalarla kendini sürekli yenileyen, yüksek kalitede güncel sağlık hizmetini, uygun ekonomik koşullarda sunmak. .

Op. Dr. AZAT ALINAK

UNİVERSAL Göz Yönetim Kurulu Başkanı

UNIVERSALGOZ

Kasım 2016 da UNIVERSALGOZ Malatya’da faaliyetine başlamıştır.

Gözün tüm branşlarında ve en gelişmiş teknolojilerle sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle haftada 6 gün çalışarak göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara kesin çözüm getiriyor.

Bölgemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan UNIVERSALGOZ, yurt içinde toplam 2 merkezinde ilkeli sağlık hizmeti veriyor.

UNIVERSALGOZ, sürekli yenilenen teknolojisi ve uzman doktorlardan oluşan 3 kişilik deneyimli medikal kadrosu, 22’ye yakın çalışanı ve çağdaş yönetim anlayışıyla kısa sürede bölgede yerini almayı başardı.

Ayda yaklaşık 5 bin hastaya muayene hizmeti verirken, bin hastaya göz ameliyatları konusunda ‘sağlıklı görme’ye destek veriyor.

Ekip Anlayışımız

Amatör ruhla profesyonel anlayışı ustalıkla birleştiren her bir Universalgöz çalışanı, mesleki deneyimlerini hizmet içi eğitimle destekler. Sürekli ve nitelikli hizmet üreten, sorumluluk alan kadromuz, daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için hastaların her türlü ihtiyacına en kısa sürede, kaliteli ve özverili çözümler üretir. Çağdaş yönetim anlayışıyla hizmet sunumunda, 2016 yılından bu yana kalite ve güven anlayışı ile göz sağlığının hizmetinde olan Universalgöz muayene, ayaktan, tetkik, tanı ve tedavi hizmeti olmak üzere göz alanlarında hizmet sunmakta olup yenilikçi ve herkese eşit hizmet felsefesinin öncüsü olmayı amaçlamaktadır.

Bizimle İletişime Geçin